Yolculuk filmi: Leavenworth, WA..

Noel kutlaması için kardeşim, kız arkadaşı ve ben Seattle a iki buçuk saat uzaklıktaki Alman kasabası Leavenworth’e gittik. Yaz kış sıkça ziyaret edilen turistik bir mekan Leavenworth. Mekan gibi oraya gidiş yolu da çok güzel. Dayanamayıp biraz video çektim ve yolculuğun hatırası olsun diye aşağıdaki filmi yaptım.

Merak edenler için teknik detayları: 5D3, 24-105mm f4L IS ve 50mm f1.4 lensleri kullanarak elle çektim. FCP 7 ile kurguladım. DaVinci Resolve ile renk doğrulamasını yaptım. (İnanılmaz başarılı bir color grading uygulaması ve bedava!) Ve en sonunda %20 film gürültüsü (noise) ekledim (Bedava burdan yüklenebilir). Müzik: To Be Alone With You by Sufjan Stevens.

Bu yılın son blog gönderisi bu. Teşekkür ederim takip ettiğiniz için blogu. Yeni işimle birlikte (kurgu asistanlığı) filme daha çok yoğunlaşacağım bir dönem olacak gibi yeni yıl. Fotoğraf projeleri de olacaktır yine mutlaka. Yeni yılınızın yaratıcı ve üretken bir yıl olması dileğiyle..

This entry was posted in video and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply