Colonnade Park Seattle keşfi..

Yıllardır Seattle’da yaşıyorum ama bugün keşfettiğim parkı (Colonnade Park) daha önce ne gördüm nede duydum. 🙂 Şu an oturduğum yere yürüme mesafesinde bu arada bu park. 🙂 Ama daha önce keşfetmiş olsaydım bugünkü sevincimi yaşayamayacaktım o yüzden çok pişman değilim. Daha önce blogta köprü ve köprü altları fotoğraflarıma rastlayıp mimari fotoğrafçılığa merakımı anlamış olabilirsiniz. Burayıda görünce çocuk gibi sevindim haliyle.

Park sadece çok şeritli bir otoban altı olduğu için değil, aynı zamanda dağ bisiklet parkuru olduğu için çok güzel. 2000’lerin başında gönüllülerin yardımıyla yapılmış. İlk şehir içi dağ bisiklet parkuru olarakta bir ilke imza atmışlar. Bu sayede karanlık, tehlikeli görünümünden kurtulmuş park. Havanın henüz çok uygun olmayışından bisikletli kimseyi görmedik ama tekrar ziyaret etmeyi düşünüyoruz kesin. Belki bir fotoğraf yada kısa video projesi de harika olabilir burda. İşte mekandan cep telefonuyla çektiğim bir kaç fotoğraf:

fotoğrafların üstüne tıklayarak biraz daha büyük hallerini gorebilirsiniz..


This entry was posted in blog and tagged , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply